czwartek, 27 stycznia 2011

Machina Konkursu toczy się

Co prawda dość ciężko, bo jest to machina przysposobiona nie tylko do głosowania, ale też do oblegania, zatapiania galer rzymskich oraz kokieterii wobec Słowianek. Ale - toczy się niepowstrzymanie. Już czterech Uczestników oddało głos na najlepsze opowiadanie tej zdradzieckiej, obwieszonej tarantulami Strony. Co ciekawe: wszyscy ci Uczestnicy są Uczestniczkami. Dające do myślenia, jeśli zważyć, że treść dostępna pośród Lwów nie oferuje poezji rozwiewnej, nurzanej pośród maków, kaczeńców, kurdybanków... Kobiety ceniące Czarny Humor - pyszna to esencja, której nigdy mi dość. Jakkolwiek wciąż liczę na jakieś paranormal activity w kwestii Konkursu również ze strony mężczyzn.
Jury Konkursu pod wyważonym kierownictwem Tomasa de Torquemady ostrzega dobrotliwie i zachęcająco, że głosujący przyłapani na zbrodni pokrewieństwa z Autorem zostaną surowo ukarani sześciomiesięcznym pręgierzem na rynku w Pobiedziskach koło Gniezna.

10 komentarzy:

 1. gdzie mogę zdobyc meila pod który mam wyslac zgłoszenie

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam - jakieś siły sabotujące sprawiły, że adres e-mailowy chwilowo zniknął ze strony. Bardzo proszę pisać do mnie na którykolwiek z poniższych:
  krokofobia@gmail.com
  kubeczek144@wp.pl
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zyga ale ty jestś nudny i monotonny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zyga przejawia zamiłowania filozoficzno-analizujące, które w dzisiejszej epoce stroboskopu i dynamizmu mogą nie budzić zrozumienia, a nawet wywoływać obywatelski odruch ładowania muszkietu... Autor też przejawia takie zamiłowania, ale kula z muszkietu mu nie grozi. Siedzi bowiem w szczelnym kordonie sanitariuszy i nigdzie nosa nie śmie wychylać. Filozofia ograniczona do murów pruskich jest filozofią bezpieczną.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brednie piszesz Autorze bo jakiej pci jest ONO to Ty jeszcze nie wiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie piszę bredni, lecz niedorzeczność - a to jest r*ó*ż*n*i*c*a. A pisząc o 4 Uczestniczkach nie klasyfikowałem ONA wcale (to i PCI Jego nie ustalałem), bo ONO jest podejrzanie socjopatyczne. Ale jeśli ONO będzie zabiegać, prosić i dywanowo nalatywać, to może jeszcze jury zmięknie i do Konkursu dopuści.
  Może.
  MOŻE.
  M - O - Ż - E .

  OdpowiedzUsuń
 7. A JEŻELI głosujący na przykład dobrze sie zakamufli, i autor nie przyłapie go na zbrodni pokrewieństwa to może głosować:)))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Głosować może, ale jeśli zostanie wylosowany, to przecież MUSI się ujawnić....... I co wtedy z takim kamuflo?

  OdpowiedzUsuń
 9. to chyba żaden kamufel mi nie pomoże w takim wypadku...

  OdpowiedzUsuń