niedziela, 27 lutego 2011

10... 9... 8... 7...6... 5...


Konkurs polityczno-etnograficzny na najlepszego Lwa dobiega ponurego, dramatycznego końca. We wtorek, 1 marca o godzinie 13.31 zamykamy Arkę Przymierza, w którą wrzucamy Wasze głosy. Arka służy jako urna, ale musi zostać zwrócona Amerykanom, bo się upominają. Kiedy kręcono "Poszukiwaczy zaginionej arki", też pilnowano terminów i arkę zwrócono w tajne hangary na czas.
Do wtorku, moi drodzy Przyjaciele Lwów, można jeszcze głosować na najlepsze opowiadanie Strony. Liczy się głos niemy, oddany e-mailowo na jedno lub 2 opowiadania. Wyższą liczbę uznajemy za szyderstwo i nie uwzględniamy. Osoby, które już przysłały swoje upodobane tytuły, a są skłonne zmienić je na inne, Autor prosi bardzo serdecznie o podjęcie takiego manewru - bo jest szczerze ciekaw, która to historia wyszła mu rzeczywiście najlepiej.
Przy okazji Lwy pomrukują z ulgą, że nie ogłosiły konkursu na najgorsze opowiadanie, bo musiałoby zostać ono dekapitowane, usunięte, i w ogóle byłaby sromota.
Jest to też ostatni moment, by sprecyzować - uwaga - czy głosujących, w tym wylosowanych, mamy podać na HOME pod tajnym, kryminogennym nickiem, czy też pod prawdziwym nazwiskiem, jak na skauta przystało.
1 marca w godzinach popołudniowych główny sędzia zawodów, kot Słodka, dokona obiektywnego wylosowania 2 osób, którym pokryty złoconą sierścią zespół lwów natychmiast wyśle po egzemplarzu książki "Lwy Nemejskie".
Natychmiast - to jest w środę, 2 marca, w pułapie high noon.
Książkę można spalić albo wkomponować w szaniec w przypadku natarcia wojsk rosyjskich na dzielnicę.
Ale najlepiej - mimo wszystko - przeczytać i otworzyć kolekcję psychiatrycznych dzieł Autora.
Autor bardzo dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Sprawiło mu to ogromną radość, satysfakcję i ciepło okołosercowe.
A to ostatnie jest nie do przecenienia...

2 komentarze:

  1. No, Slodka dobrze wybieraj bo jeszcze do filmu trafisz i na Liste Ocelota!hi hi

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj - o tym nie pomyślałem!
    :)))

    OdpowiedzUsuń